Go to Top

Школска 2016-2017. год.

1.На 15. сусрету солфеђиста у Пожаревцу(МШ“Стеван Мокрањац“) ученик наше школе Никола Станојевић, IV разред, освојио је 1.награду (99,33бода). Николу је за такмичење припремала наставник солфеђа Звездана Гладовић;

2.На 17. такмичењу младих пијаниста у Зрењанину(МШ“Јосиф Маринковић“) ученица 2.разреда клавира Ана Станојевић освојила је 1.награду (95бодова). Ана је у класи наст. Мире Милисављевић.

3.На међународном такмичењу “Дани музике“ у Бачкој Тополи ученице виолине: Теодора Деспотовић, II разред и Антонија Милер, IV разред,освојиле су свака по 2. другу награду. Теодора са 85,25 бодова а Aнтонија са 80,50 бодова. Обе ученице наступиле су на такмичењу гудача “Кад цврчци цврче“ а у класи су насатвника Евгеније Кулеба.

4.На такмичењу из солфеђа „Viva la musica“ у Сремској Митровици, ученица V разреда Сташа Алексић, добила је 2. награду са 86,83 бода. За ово такмичење спремала ју је наставник солфеђа Ана Вујичић.

5.На 14. фестивалу војвођанске тамбуре у Сонтисвирало је двоје ученика Школе и осво-јило следеће награде:
Јована Жижаков, II разред – 2. награда (са 86 бодова)
Јелена Жижаков, IV разред – 1. награда (са 91 бодом)

6.На II такмичењу младих солфеђиста „Јосиф“ којејеодржано 08. априла 2017. године у Зрењанину (МШ “Јосиф Маринковић“) ученици наше школе постигли су следеће резултате:

I категорија – I разред ОМШ

Екипа: “Малитритонус“

-Велизар Пејовић
-Елена Илчешин
-Ружица Хрњез
класа: Ана Вујичић

I2 (98бодова)

II категорија – II разред ОМШ

Екипа: „ Долче тетрахорд“

-Нађа Војичић
-Марија Алексић
-Сања Шљукић
-Теодора Деспотовић
класа: Исидора Недовић

I3, (93 бода)

Екипа: „Магични трозвук“

– Ана Станојевић
– Ања Банковић
– Искра Пивнички
класа: Звездана Гладовић

I1, (97 бодова) – ЛАУРЕАТ

7.На IV Екипном фестивалу солфеђа “Славенски“ који је одржан у Новом Саду од 21.- 22.04.2017. године, ученици наше школе постигли су следеће резултате:

II категорија – IV разред
Екипа:  “ Музички паралелограм“

-Марија Банковић
-Татјана Пејаков
-Никола Станојевић
-Иван Арђељан

класа: Звездана Гладовић

ПРВА награда (98,6) – ЛАУРЕАТ

III категорија-V разред

Екипа:  „Раштимовани контрабас“

-Сташа Алексић
-Илија Аларгић
-Катарина Недић

класа: Ана Вујичић
ПРВА награда (96,2)

8.На 61.Фестивалу МБШ Србије у Зрењанину, екипа солиста тј. ученици наше школе освојили су следеће награде:

1.Антонија Милер, IV раз. виолине – 1. награду (95 бодова); класа: Евгенија Кулеба
2.Јелена Жижаков, IV раз. тамбуре – 1. награду (90,29 бод.); класа: Маријана Марки
3.Никола Станојевић, IV разред. хармонике – 2. награду (86,57); класа: Ђорђе Недељков
4.Биљана Јацић, IV разред клавира – II награду (80,43); класа: Мирјана Милисављевић

9.На пијанистичком такмичењу “Славенски“ у Новом Саду ученица II раз. Марија Алексић, освојила је 2. награду са 83,60 бодова; класа: Весна Станков.

10.На међународном такмичењу “Фантаст“ у Бечеју, ученица II р.клавира АнаСтанојевић освојила је 1. награду са 94,33 бода. Она је у класи наставника Мирјане Милисављевић.

11.На међународном такмичењу “Фантаст“ у Бечеју, ученик I р. хармонике Алекса Грандић освојио је 1. награду са 97,67 бодова, ученик IV раз. хармонике Никола Станојевић освојио је 2. награду са 89 бодова, а Снежана Пивнички, ученица VI разреда хармонике, такође 2. награду са 84,67 бодова. Обоје су у класи наставника Ђорђа Недељкова.

12.На истом такмичењу ученик VI разреда виолине Лазар Перовић освојио је 3 награду са 77 бодова. Лазар је у класи наставника Евгеније Кулеба.

РЕЗУЛТАТИ  СА ШКОЛСКОГ ТАКМИЧЕЊА ЗА 2016-2017.ГОДИНУ

  1. 2. ТАКМИЧЕЊА МЛАДИХ АКОРДЕОНИСТА – 2мај 2017. г.

I   КАТЕГОРИЈА

Р.бр. Презиме и име Број бодова   Награда
  1. Златарев Драган 97 I
  2. Васиљев Немања 95 I
  3. Боберић Василије 91 I
  4. Боберић Михајло 88 II


III    КАТЕГОРИЈА

Р.бр. Презиме  и име Број бодова   Награда
 1. Настић Теодора 98 I

 

2. Мажић Дуња 97 I
 3. Радованов Стефан 88 II
  4. Тури Александра 84 II

 

Жири: Бојана Футо, Татјана Кнежевић,Ђорђе Недељков/Дуња Витман

  1. 2. ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ СОЛФЕЂАмај 2017. г.

I   КАТЕГОРИЈА   4.  РАЗРЕД

Р.бр.  Презиме и име Број бодова   Награда
1. Глушац Теодора 92,66 I
2. Шабовић Јована 89,66 II 1
3. Јосифљевић Јелена 89,00 II 2
4. Кужић Јована 86,00 II 3
5. Гагић Снежана 85, 00 II 4
6. Бутуровић Маша 84,66 II 5
7. Петровић Лена 79,33 III 1
8. Глушац Јована 78,66 III 2
9. Станојчић Емилија 78,33 III 3
10. Купусовић Јован 75,33 III 4
11. Ђурковић Вељко 74,33 III 5

 

II  КАТЕГОРИЈА  5. РАЗРЕД

Р.бр. Име и презиме Број бодова   Награда
 1. Бечић Ана 84.33 II 1
 2. Омчикус Ивана 82,00 II 2
 3. Мажић Дуња 81, 00 II3

 

III    КАТЕГОРИЈА  6. РАЗРЕД

Р.бр. Име и презиме Број бодова   Награда
 1. Перовић Лазар 96,33 I 1
 2. Беде Аннет 92,33 I 2
 3. Агатић Матија 89,00 II 1
 4. Мијатовић Маша 84,33 II2
 5. Зорчић Барбара 70,00 III

 

Жири: Ева Епер, Татјана Кнежевић , Исидора Недовић /Ана Вујичић/

ТАКМИЧЕЊА МЛАДИХ  КЛАВИРИСТА 03.јун 2017.г.

I   КАТЕГОРИЈА

Р.бр. Презиме и име Број бодова   Награда
1. Вучетић Анђела 99,00 I 1
2. Ђурковић Новак 96,27 I 2
3. Нинковић Лука 95, 93 I 3
4. Ђурђић Јован 85, 00 II 1
5. Грубић Ивона 82,30 II 2
6. Мићуновић Нина 82,00 II 3
7. Стефановић Тијана 76,87 III 1
8. Савићевић Миљан 73,87 III 2

 

II  КАТЕГОРИЈА

Р.бр. Презиме и име Број бодова   Награда
1. Бабић Василиса 91,85 I
2. Кокрехел Николина 85,40 II 1
 3. Коти Елени 84,87 II 2
4. Банковић Ања 78,90 III 1
5. Жарковачки Јаков 72,45 III 2

III    КАТЕГОРИЈА

Р.бр.  Презиме  и име Број бодова   Награда
 1. Купусовић Марко 95,25 I
 2. Миклош Михаела 88,05 II 1
 3. Бојанић Јелена 87,70 II 2
4. Перовић Ана 79,73 III 1
5. Јојкић Драгана 72,75 III 2

 

IV   КАТЕГОРИЈА

Р.бр. Презиме и име Број бодова   Награда
 1. Буторовић Маша 90, 93 I
 2. Банковић Марија 87,95 II 1
 3. Јосифљевић Јелена 86,25 II 2
 4. Глушац Теодора 85,13 II 3
5. Пејаков Татјана 73,85 III 1
6. Гагић Снежана 70,00 III 2

 

V   КАТЕГОРИЈА

Р.бр. Презиме и име Број бодова   Награда
 1. Омчикус Ивана      92,40   I
 2. Шкорић Лидија     74,13       III

 

Жири: Сања  ДаксерРадивојевић, Оливера Гроздић, Анита Елмази /Лејла Елмази/