Go to Top

Школска 2015-2016. год.

1.Сунчица Бабић, IV клавира, у класи проф. Весне Станков
3.награда на 20. међунар. такмичењумладих пијаниста“ у Шапцу
2.награда на пијанистичком такмичењу“Станислав Бинички“у Београду

На „Данима музике“у Б.Тополи свирали су ученици хармонике:

2.Иван Арђењан, IV разред хармонике, у класи наставника Ђорђа Недељкова – 1. награда на такмичењу  “Акордеонијада“ и
3.Никола Станојевић, IV разред хармонике, у класи наставника Ђорђа Недељкова – 1. наградана такмичењу  “Акордеонијада“ и
4.Леополдина Ђанић, VI разред хармонике, у класи наставника Ђорђа Недељкова – 1. наградана такмичењу  “Акордеонијада“ и

На такмичењу солфеђиста“Vivala musica“у Сремској Митровици учествовали су следеће ученице VI разреда наше школе:

6.Милена Ранков – 1. награда, спремала професор Јадранка Миковић-Џаферовић
7.Јелена Столић – 1. награда, спремала професор Јадранка Миковић-Џаферовић
8.Кристина Васиљевић – 2. награда, спремала професор Исидора Недовић

9.Реља Брдар, III разред гитаре,у класи професора Милоша Миливојевића – 2. награда на такмичењу“ Небеске струне“ у Бачкој Тополи.

На 13. фестивалу војвођанске тамбуре у Адисвирало је четворо ученика Школе и освојило следеће награде:

10.Јована Жижаков, I разред – 1. награда
11.Јелена Жижаков, III разред – 1. награда
12.Магдалена Ковач-Года, IV разред – 3. награда
13.Јована Жугић, V разред – 3. награда 

14.На 1. такмичењу младих солфеђиста “Јосиф“ у Зрењанину, екипа “Долче тетрахорд“ у саставу: Марија Алексић, Нађа Војичић, Жељана Чуровић и Сања Шљукић освојила 1. награду.

Ученике је припремала професор солфеђа Исидора Недовић.

На екипном фестивалу солфеђа „Славенски“, одржаном 19. и 20.априла, у ОМШ „Јосип Славенски“ у Новом Саду

15.Екипа “Музички троугао“ у саставу: Никола Станојевић, Татјана Пејаков и Марија Банковић: 97 бодова 1. награда
Ученике је припремао наставник солфеђа Мирко Здјеларић.

16.Екипа “Весела триола“ у саставу: Сташа Алексић, Катарина Недић и Илија Аларгић: 98,10 бодова 1. награда
Ученике је припремала наставник солфеђа Јудит Хевер.

17.Екипа “Срца у хармонији“ у саставу: Милена Ранков, Јелена Столић и Божидар Пивнички: 98,30 бодова 1. награда
Ученике је припремала наставник солфеђа Јадранка Миковић-Џаферовић.

18.Екипа “Малолетни ракуни“ у саставу: Валентина Гачић, Леополдина Ђанић и Галина Стојаноски:  87,80 бодова 2. награда
Ученике је припремала наставник солфеђа: Исидора Недовић.

На 5. Међународном такмичењу “Фантаст“ 2016. у Бечеју постигнути су следећи резултати:

Ученици виолине:
19.Антонија Милер – II награда (82 бода)
20.Лазар Перовић – II награда (88,33 бодова)

Ученици xармонике:
21.Никола Станојевић
– I награда (97 бодова)
22.Иван Арђељан – I награда ( 93,33 бодова)
23.Леополдина Ђанић – I награда (98 бодова)

Ученици тамбуре:
24.Магдалена Ковач-Года – II награда (88,33 бодова)
25.Јована Жугић – II награда (87,67 бодова)

Ученица гитаре:
26.Анет Беде – II награда (80 бодова)

На пијанистичком такмичењу „СЛАВЕНСКИ“ у Новом Саду постигнути су следећи резултати:

27.Ања Банковић – I награда (91,60)
28.Марија Алексић – II награда (88,60)
29.Ана Станојевић – II награда (88)
30.Ана Бечић – III награда (75)
31.Зорана Жигић – III награда (72)

“ФИБ“ Фестивал Исидор Бајћ Нови Сад

32.Биљана Јацић – I награда (91,33 бода)
33.Јелена Јосифљевић – III награда (73,33 бода)
Ученице су у класи професора клавира Мирјане Милисављевић.

Те је досадашњи пласман ученика наше школе: 16 првих, 11 других и 6 трећих нагреда, укупно 33 . . .